Hakkımızda

pic NyZ Mühendislik Elektrik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılında Dr. Niyazi GÜNDÜZ tarafından mühendislik, elektrik ve aydınlatma alanında faaliyet göstermek için kurulmuş bir şirkettir.

Kalite, güvenilirlik ve dürüstlük temel prensibi ile Mühendislik ve Müşavirlik, Aydınlatma Tasarımı ve Uygulamaları, ve Ölçüm Hizmetleri gibi bir çok alanda çözümler sunmaktayız.

NyZ Mühendislik, EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) Büro tescilli bir firmadır. Mühendislerimiz EMO’nun vermiş olduğu “1kV Üstü ve 1 kV Altı Tesisler Elektrik SMM”, “Elektrik 1 kV Altı ve 1 kV Üstü Topraklama Yetkilendirme”, “Elektrik Yüksek Gerilim Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Yetkilendirme” belgelerine sahip olup ölçüm ve danışmanlık ile ilgili konularda yüksek deneyim ile hizmet vermektedir.

Biz Kimiz?

Niyazi Gündüz, lisans eğitimini 2009 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi / Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimini 2012 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi / Enerji Enstitüsünde tamamlamıştır. Doktora eğitimini ise Aalto Üniversitesi (Finlandiya), Elektrik Mühendisliği bölümünde 2019 yılında tamamlamıştır.


  • nyz
 • Hakkımızda

  NyZ Mühendislik, 2010 yılında Dr. Niyazi GÜNDÜZ tarafından mühendislik, elektrik ve aydınlatma alanında faaliyet göstermek için kurulmuş bir şirkettir.

 • İletişim

  NyZ Mühendislik Elektrik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Zincirlikuyu Mah. Kaplan Cad. No:10 Darıca/Kocaeli

  Tel: 0262 745 45 29
  E-mail: info@nyz.com.tr